O mnie

Jestem psychologiem i dietetykiem. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studia licencjackie z dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Aktualnie kontynuuję uprawianie nauki jako doktorantka na Wydziale Biologii UAM, pracując na pograniczu biologii i psychologii. Ponadto jestem uczestnikiem Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. 

Specjalizuję się w pomocy psychologiczno-dietetycznej osobom zmagającym się z nadwagą i otyłością, w tym dzieciom i młodzieży. W codziennej pracy łączę wiedzę z zakresu psychologii i dietetyki, bazując na podejściu poznawczo-behawioralnym. Wiedzę i kwalifikacje poszerzam, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach psychologicznych oraz żywieniowych na poziomie krajowym i międzynarodowym. 

Zapraszam do gabinetu osoby pragnące zmienić swoje nawyki żywieniowe, lecz niepewne w jaki sposób to zrobić bądź zmęczone stosowaniem kolejnych restrykcyjnych diet, nie dających oczekiwanych rezultatów. Swoją ofertę kieruję także do osób doświadczających trudności w codziennym życiu, potrzebujących wsparcia i zrozumienia swoich uczuć, myśli i zachowań.

Paula Mamrot
mgr psychologii, lic. dietetyk

Paula Mamrot - ZnanyLekarz.pl

Najważniejsze kwalifikacje

Uniwersytet SWPS, kierunek: Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej (w trakcie I roku 4-letniego szkolenia)

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek: biologia,
studia doktoranckie (2017 - aktualnie)

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek: psychologia; specjalności kliniczne: 1. Psychoterapia zaburzeń psychicznych, 2. Seksuologia kliniczna; studia jednolite magisterskie (2012 - 2017)

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, kierunek: dietetyka; specjalność: Doradztwo i konsultacje dietetyczne; studia licencjackie (2016 - 2019)

Specjalista przyjazny Insulinoopornym (SOIT, edycja maj 2018)

Dietetyk Instytutu Edukacji Żywieniowej 2018 (cykl 10 szkoleń, m.in. Płodność a dieta - zaburzenia owulacji i wybrane zaburzenia hormonalne, Endometrioza i PCOS - zalecenia diagnostyczno-żywieniowe; Zastosowanie diety roślinnej w leczeniu insulinooporności)

 

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie psychologiczne: staż na oddziale dziennym dla dorosłych w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, staż w Oddziale Chorób Psychotycznych Kobiecych w Centrum Medycznym HCP, staż w zakresie współprowadzenia socjoterapii dzieci i młodzieży z ramienia Ośrodka Psychoterapii IN SPE

Doświadczenie dietetyczne: praktyka w poradni diabetologicznej Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych; praktyka w placówkach żywienia zbiorowego, takich jak przedszkola, dom pomocy społecznej

Godziny i miejsce konsultacji

Poniedziałek: 7:00-14:00

ul. Gąsiorowskich 4/7
60-704 Poznań

Godziny i miejsce przyjęć

Wtorek 15:00-22:00

Czwartek 15:00-22:00

ul. Gąsiorowskich 4/7
60-704 Poznań

Godziny i miejsce przyjęć

Wtorek 15:00-22:00

Czwartek 15:00-22:00

ul. Gąsiorowskich 4/7
60-704 Poznań

Kontakt

tel.: +48737968069

E-mail:

kontakt@pracownia-psychodietetyczna.pl